باکس پالت

باکس پالت

باکس پالت لولایی کشویی پیچ و مهره ای باکس پالت فلزی سردخانه ای قیمت باکس پالت محکم ساخت باکس فلزی فروش تولید کننده خرید قفسه بندی فلزی سردخانه و نصب

باکس پالت

تعریف باکس پالت انواع آن:

باکس پالت از ترکیب یک پالت و باکس تشکیل و ساخته شده است. باکس واژه ای انگلیسی است که در لغت فارسی به معنای جعبه خواهد بود. جعبه به یک شی با محیط مشخص شده اطلاق می شود که می تواند در هر وجه آن پوشش کامل یا مشبک و یا باز وجود داشته باشد. پالت به یک صفحه اطلاق می شود که می توان حجم های سنگین بار را بر روی آن قرار داد. انواع موادی را که می توان برای ساخت باکس صنعتی در انبار و سردخانه به کار برد شامل فلز، چوب، پلاستیک و چوب بر شمرد. به دلیل مقاومت و کارآیی باکس پالت فلزی از دیگر انواع کاربرد فراوان تری دارد. باکس چوبی نیز معمولا کمتر مورد نوجه قرار می گیرد. از چوب بیشتر جهت ساخت پالت تخت استفاده می شود. باکس پلاستیکی به لحاظ رعایت موارد بهداشتی استاندارد های لازم را دارد.

علل ساخت باکس پالت:

چرا از پالت در همه انبارها استفاده نمی شود؟ چه مزایایی ساخت باکس پالت را توجیه می دارد؟

پالت و باکس پالت هر دو به جهت قرار گرفتن بار بر روی آنها و فراهم نمودن امکان جا به جا داشتن این بار با بهره جستن از ماشین آلات به منظور سرعت بخشیدن در انبار متناسب با نوع بار طراحی و ساخته می شوند. پالت به صورت یک صفحه تخت است که بار بر چیدمان شده بر روی آن فقط با اتکا به سطح کف تعادل خود را باید حفظ نماید. در نتیجه محدودیت ارتفاع در قرار دادن بار بیشتر از ۱٫۵ متر وجود دارد. باکس توانسته است این مشکل را به بهترین شکل ممکن از بین ببرد. بار قرار داده شده در باکس علاوه بر سطح اتکا به کف برای حفظ تعادل می تواند به دیواره باکس نیز اتکا داشته باشد به این ترتیب سطح ارتفاع مورد کاربرد در انبار یا سردخانه به جای ۱٫۵ متر تا ۱۰-۸ متر خواهد بود.

برای دستیابی به این ارتفاع به کمک پالت فلزی تخت محکم حتما نیاز به باکس پالت فلزی جهت انبار می باشد.

قیمت باکس پالت محکم:

همیشه در نهایت امر انجام یک عمل و منعقد شدن یک قرارداد، به وجود توجیه اقتصادی مناسب ختم می شود. همان طور که اشاره شد برای دستیابی به ارتفاع بالا در انبار یا سردخانه موجود در صورت استفاده از پالت حتما اجرا و نصب قفسه بندی انبار ضرورت دارد. در این حالت دو هزینه مجزا بابت خرید قفسه فلزی و خرید پالت باید صرف گردد. در صورت استفاده باکس تنها یک هزینه باید پرداخت شود. از طرفی دیگر مزایای باکس پالت را می توان به این ترتیب بیان نمود. ۱- کاهش هزینه ۲- عدم نیاز به راهرو بندی معین. در اجرای قفسه بندی انبار نیاز به تعدادی راهرو برای تردد ماشین آلات جابجایی بار لازم است که متناسب با میزان گردش لازم برای دور زدن آن عرض راهرو انتخاب می شود. استفاده از باکس نیاز به این راهروها را حذف کرده است.

جهت مشاوره، طراحی، خرید و ساخت انواع باکس پالت می توانید با ما در تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com