پالت فلزی

پالت فلزی محکم پالت های فلزی تخت باکس پالت سردخانه ساخت پالت های فلزی قیمت باکس پالت قیمت پالت های فلزی پالت پلاستیکی قفسه فلزی راک قفسه بندی انبار قفسه بندی صنعتی

مزایای پالت فلزی:

پالت فلزی وسیله ایست که برای قرار گرفتن حجم معینی از اقلام و کالا با بسته بندی مشخص روی آن طراحی و ساخته می شود تا بتوان به چند منظور دست پیدا کرد. اول آنکه می توان این حجم از کالا را به وسیله لیفتراک جابجا نمود. شاخکهای لیفتراک در زیر پالت فلزی قرار خواهد گرفت و پالت و بار را همزمان بلند کرده و در زمانی مناسب و اندک خواهد توانست به نقطه مورد نظر انتقال دهد.

ساخت باکس پالت فلزی و پالت تخت محکم

دومین قابلیت مهمی که یک پالت فلزی خواهد توانست ایجاد دارد این است که نظم دهی در انبار را خواهد داشت. چیدمان نمودن محصولات و کالاها و اقلام موجود بر روی پالت سبب مرتب شدن وضعیت و ایجاد نظم در انبار می گردد. سومین مزیت در کاربرد پالت را می توان به تسهیل در انبارگردانی و شمارش کالاها بیان داشت. شمردن تعداد زیادی بسته بسیار دشوار است. اما می تواند در روی هر یک از پالت های فلزی تعداد مشخصی از کالا و اقلام با در نظر گرفتن بسته بندی آن قرار داد.

به عنوان مثال اینگونه در نظر بگیریم که در روی هر پالت ۲۰ بسته از یک کالا قرار گرفته است. با شمارش ۳۰ پالت پی خواهیم برد ۶۰۰ بسته از این بسته موجود است. در حالی که در صورت عدم استفاده از پالت بایستی تعداد ۶۰۰ بسته را شمارش میکردیم. یعنی حجم عملیات کاری ما ۲۰ برابر افزایش پیدا می نمود.

دیگر مزایای پالت های فلزی:

از دیگر مزایا یک پالت فلزی می توان به تحمل بارگذاری بسیار، ابعاد متناسب، قابلیت طراحی اشکال متفاوت، قابلیت ترمیم، قیمت تمام شده مناسب و مقرون به صرفه اشاره نمود. از قابلیت فلزات این است که نسبت به حجمی که اشغال می کنند تحمل باربری بسیار بیشتری در مقایسه با سایر مواد نظیر پلاستیک، چوب، شیشه و … دارند. همچنین قیمت تمام شده مواد اولیه برای خرید به نسبت مواد گفته شده ارزانتر می باشد که سبب کاهش قیمت پالت های فلزی می گردد. وصله پذیر بودن و قابلت ترمیم و جوشکاری نیز به علت ماده اصلی بکار رفته در آن است که از پروفیل های مختلف فلزی خواهد بود. پالت را می توان با همراه بار بر روی قفسه فلزی راک چیدمان کرد.

بهبود پالت فلزی:

برای ارتقا امنیت و بهبود عملکرد پالت های فلزی افزودن دیواره های بلند و ساخت باکس پالت فلزی خواهد توانست کمک فراوان نماید. این پیشنهاد برای مواردی است که اقلام موجود دارای بسته بندی مناسب نبوده تا بتوان آنها را به تعداد کافی و مناسب بر روی هم روی پالت چیدمان داشت. همچنین ایراد مهم دیگر که به پالت وارد است عدم توانایی چندین پالت و بار روی آن به روی هم است. زیرا بار روی بار قرار گرفته و سبب لهیدگی بارهای زیرین می شود. باکس پالت سردخانه ای و انبار می تواند این مشکل را نیز به خوبی بر طرف کند و ارتفاع موجود را برای ما در دسترس سریع قرار دهد.

جهت کسب اطلاع بیشتر درباره پالت های فلزی می توانید با ما در تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com