گارانتی محصولات

گارانتی محصولات

گارانتی محصولات خدمتی است تا در صورت بروز مشکل در قفسه فلزی ، کمد بایگانی ریلی ، باکس پالت فلزی خریدار بتواند با آسودگی آن را تعمیر و یا تعویض نماید.

گارانتی محصولات مختلف:

کلیه محصولات به شرط استفاده و کاربرد صحیح دارای ۲۴ ماه گارانتی می باشند. در محصولات مختلف تولیدی ما مهمترین گارانتی محصولات که وجود دارد برای سیستم های کمد بایگانی ریلی متحرک فلزی است. این کمد بایگانی ریلی به دلیل قابلیت تحرک و حرکت بر روی ریل امکان مشکلات بیشتری دارد. عمده مشکلات ممکن در این سیستم که ممکن است اتفاق بیفتد شامل: در رفتن زنجیر از روی چرخ دنده و یا خارج شدن دستگاه از روی ریلی می باشد. سایر محصولات از جمله قفسه های فلزی و باکس پالت فلزی معمولا  هیچ گونه خرابی ندارند ولی با این وجود گارانتی برای کلیه محصولات در نظر گرفته شده است. حتی رابیتس تولید شرکت ما نیز دارای ضمانت و گارانتی کیفیت می باشد.

گارانتی و پشتیبانی رعایت حقوق مشتری:

داشتن گارانتی و پشتیبانی برای یک محصول گاها از خرید خود محصول مهمتر هست. زمانی که یک محصول فروخته می باشد نباید خاتمه کار تلقی شود، بلکه از این به بعد آغاز یک تعهد است که فروشنده در قبال خریدار باید داشته باشد. رعایت حقوق مصرفی در واقع احترام به خود است. احترام و اطمینان به کیفیت.

برای دریافت اطلاعات همکاران ما آماده پاسخگویی هستند.


راه های ارتباطی با ما: واحد مدیریت و فروش:  ۴۹۵ ۰۵۱۲ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

صفحه تلگرامhttps://t.me/joinchat/AAAAAEK2aaXpkTylURQgI

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com