خرید آنلاین

خرید آنلاین

با دریافت نماد اعتبار الکترونیک امکان خرید آنلاین به منظور رفاه  بیشتر مشتریان گرامی فراهم گردیده است. نماد اعتبار الکترونیکی با مخفف اینماد شناخته میشود.

جهت انجام خرید آنلاین و پرداخت قیمت تعیین شده کافی است بر روی لینک pay.komeilsazeh.com کلیک نمایید.

مراحل خرید آنلاین:

با کلیک بر روی لینک صفحه ای جدید باز می شود.در صفحه باز شده نام خرید کننده، مبلغ و ایمیل را وارد کنید و بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید. سپس در صفحه جدید اطلاعات را تکمیل کنید. برای تعیین مبلغ خرید نیاز به برآورد لیست اقلام و صدور پیش فاکتور می باشد. لذا همکاران ما در بخش مشاوره و طراحی آماده می باشند در این خصوص به شما کمک نمایند تا نسبت به راهنمایی در خصوص نوع قفسه بندی مورد نیاز متناسب با بیشترین کار آیی لازم اقدام نموده و در صورت نیاز به طراحی این کار به صورت رایگان انجام خواهد شد. سپس شرح اقلام مشخص شده و قیمت خرید شما تعیین خواهد گردید. پس از آن می توانید با مراجعه به صفحه پرداخت آنلاین با اطمینان خاطر نسبت به تکمیل خرید و پرداخت قیمت قفسه یا سیستم کمد بایگانی ریلی سفارش داده شده اقدام دارید.

درباره اینماد بیشتر بدانیم:

اینماد مخفف نماد اعتبار الکترونیک است که برای شرکت های دارای سایت با فروش اینترنتی این نماد باید صادر شود. برای این دریافت این مجوز و نماد شرکت باید به طور کامل مورد تایید واقع شود و به صورت دوره ای به صورت محسوس و غیر محسوس صحت اطلاعات مندرج در سایت کنترل می گردد و در صورت بروز هر گونه تناقض سریعا درگاه و مجوز قطع می شود. اطلاعات مورد کنترل شامل بررسی صحت اطلاعات شناسنامه ای، آدرس شرکت و دفتر فروش، شماره تلفن همراه و ثابت، آدرس و اطلاعات پستی محل شرکت و مجوز های مربوط به کسب و کار می باشد.

 

اهم فعالیت ها:

امروزه صنایع فلزی کمیل گلستان نماینده رسمی ۱۰۱۳۶ دژپاد از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه بهینه سازی فضا نموده است. فعالیت های خود را گسترش بخشیده و به طور کلی علاوه بر ارایه محصولات این شرکت بزرگ و نامی در زمینه های زیر فعالیت می نماید:

  • تولید انواع سیستم های کمد بایگانی ریلی متحرک فلزی

  • تولید انواع قفسه فروشگاهی

  • عرضه انواع محصولات و قفسه های فلزی دژپاد

  • ساخت انواع باکس پالت فلزی

  • تولید و نصب انواع قفسه بندی فلزی پیش ساخته

  • مونتاژ و دمونتاژ انواع قفسه فلزی و سیستم های کمد بایگانی ریلی فلزی

 


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com