قفسه فلزی

قفسه فلزی

قفسه فلزی در دو زیر شاخه اصلی قفسه بندی انبار و قفسه بندی فروشگاهی طراحی، تولید، خرید و نصب میشود. قفسه فلزی مهمترین تجهیزات برای استفاده بهینه فضا است.

قفسه فلزی

قفسه فلزی:

یک فروشگاه یا انبار بدون اجرای قفسه بندی هرگز نخواهد توانست در حد انتظار کار آیی داشته باشد. طراحی، خرید و نصب قفسه فلزی سبب بهره گیری ماکزیمم از تمام فضای موجود، ایجاد نظم و ترتیب، سهولت در دسترسی به اجناس و کالا و محصولات، سهولت در انبارگردانی، تامین امنیت فیزیکی برای اقلام چیدمان شده، ایجاد زیبایی و … خواهد شد و این همه و موارد بسیار دیگر از مزایای قفسه بندی میباشد. قفسه بندی فروشگاهی در انواع ساده قفسه سوپرمارکت جهت مغازه با ارزانترین قیمت و کیفیت مناسب تا مدلهای شیک و بسیار زیبای لبه ترک هایپری و طرح بهمن تولید خواهند شد.جهت فروشگاه کتاب و کتابخانه از قفسه کتاب که ویژه کتابخانه طراحی گشته است، استفاده میتوان نمود.

قفسه فلزی و قفسه بندی  انبار:

انواع قفسه های انبار تنوع بیشتری دارند. از موارد پر مصرف آن می توان به قفسه راک پالت و راک کفپوش دار اشاره نمود. قفسه راک پالت به منظور بارگذاری ماشینی و راک کفپوش دار به منظور بارگذاری دستی طراحی گشته است. قفسه بندی انبار نظر به اینکه دارای کاربرد های مختلف در انبار خواهند بود دارای تنوع بیشتری نیز هستند و از اشکال برای قفسه فلزی جهت پوشش انبار استفاده شده است. از جمله دیگر قفسه بندی فلزی مورد استفاده در انبار به نیم طبقه یا مزنین و یا بالکن بندی پیش ساخته می توان اشاره داشت که قادر است ارتفاع موجود از کف تا زیر سقف سوله و انبار را به دو یا چند قسمت تقسیم بندی نموده و چند سقف مجزا با مساحت یکسان را برای کاربرد ایجاد نماید.

ارتفاع و باربری قفسه فلزی:

برای مشاوره، خرید و نصب از یک متر تا هزاران متر مربع صنایع فلزی کمیل گلستان آماده خدمت است.

قفسه بندی فلزی را به عنوان یک سازه مقاوم و سبک مهندسی میتوان برشمرد. حداکثر ارتفاع قابل اجرای یک قفسه بندی سنگین برای انبار تا ارتفاع ۱۲ متر میباشد. قفسه فروشگاهی به صورت دیواری معمولا حداکثر تا ۳ متر و به صورت خود ایستا تا ۲٫۵ متر ساخته شده و مورد بهره برداری واقع میشوند. قفسه بندی فروشگاهی مشکل ایجاد تحمل باربری برای آنها وجود ندارد. در قفسه انبار نیز برای یک دهانه استاندارد به طول ۲۷۰ سانتیمتر میتوان تا ۴ تن تحمل باربری ایجاد نمود. البته باید توجه داشت با افزایش ارتفاع از میزان قدرت قفسه کاسته خواهد شد.

جهت مشاوره، طراحی، خرید و نصب انواع قفسه فلزی انباری و فروشگاهی میتوانید با ما در تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com