قفسه بندی

قفسه بندی شامل قفسه بندی صنعتی قفسه راک قفسه بندی انبار دارویی قفسه انبار قفسه فلزی پیش ساخته بالکن بندی مغازه درباره طراحی، قیمت خرید فروش و نصب می شود.

قفسه بندی

 

قفسه بندی های صنعتی و انبار:

قفسه بندی به معنای کلیه اقداماتی است که باید صورت پذیرد تا یک محل یا مکان به قفسه تجهیز گردد.

این اقدامات از مشاوره و طراحی آغاز شده و در نهایت به نصب و سپس به خدمات پس از فروش خاتمه خواهند یافت. مکان و محل به صورت عمومی بوده و همه گیر میباشد. به طور خصوصی میشود به انواع انبار صنعتی در بخش های نگهداری مواد اولیه و دست ابزار تا انبار پخش اشاره داشت. قفسه صنعتی شامل قفسه های فلزی است که دارای قدرت و استقامت زیاد و با ابعاد مناسب میباشد، به گونه ای که قادر خواهند بود با کمترین محدودیت ارتفاع و حجم و وزن بارگذاری در انبار مورد استفاده قرار بگیرند. انواع قفسه های فلزی صنعتی جهت انبار را بنام هایی چون پالت راک، راک کفپوش دار، راهرو باریک، مزنین یا نیم طبقه یا بالکن پیش ساخته، خود راهرو یا درایوین، بازویی یا کانتی لور، درایوین یا خود راهرو، شاتل درایوین و قفسه ریلی فلزی جستجو کرد.

 

قفسه های فلزی صنعتی و فروشگاهی:

هر یک از انواع قفسه فلزی صنعتی نام برده شده کاربرد مخصوص برابر ساختار تعریف شده را دارند. در این میان قفسه فلزی راک بیشترین کاربرد را در انبار های مختلف دارد. این نوع قفسه زیر بنای اصلی و شالوده قفسه های فلزی پالت راک، راک کفپوش دار، راهرو باریک، بالکن بندی پیش ساخته و ریلی محسوب میشود. اما خارج از قفسه انبار و قفسه صنعتی، قفسه بندی فروشگاهی نیز بسیار پر مصرف و کاربرد فراوان به صورت عمومی دارد. در قفسه های صنعتی میزان و حجم قفسه مورد نیاز برای یک انبار زیاد و خیلی زیاد است. اما قفسه فروشگاهی برای تجهیز یک فروشگاه از لحاظ حجم مصرف برای یک مغازه کم و متوسط خواهد بود. اما قطعا میزان تعداد تقاضا برای قفسه مغازه و فروشگاه یا سوپرمارکت بسیار بیشتر از آمار درخواست خرید برای قفسه صنعتی است. قفسه ریلی کتابخانه طرفداران و مصارف خاص خود را دارد.

 

قیمت قفسه بندی:

ارزش هر محصول و خدمات میزان تعیین شده بها یا مبلغ ریالی خواهد بود که جهت خرید و نصب آن از سوی متقاضی یا خریدار به عرضه کننده یا فروشنده پرداخت خواهد گردید. قیمت قفسه بندی فلزی راک به عنوان مبنای زیر بنایی و استخوان بندی بسیاری از قفسه های فلزی صنعتی مورد کاربرد در انبار به نسبت آنچه که از نظر دسترسی و اثر بخشی ایجاد می کند بسیار و نا چیز است و در مقایسه با حجم ایجاد نموده پایینترین قیمت را در بین تمام مدلهای هم نوع خود برای قفسه بندی انبار دارد. در خصوص قفسه های فروشگاهی نیز می توان گفت که انواع به کار گرفته شده در سوپر مارکت قیمتی بسیار ارزان برای خرید را دارند. قفسه شاتل درایوین و ریلی را نیز می  توان به عنوان دارنده گرانترین قیمت جهت خرید اسم برد.

 

جهت کسب اطلاعات جامع درباره انواع قفسه بندی فلزی انبار و فروشگاهی میتوانید با ما تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com