قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی

قفسه فروشگاهی در طرح بندی جدید و نو جهت نصب در تمام انواع فروشگاه، مغازه و سوپرمارکت مورد توجه خواهد بود. این قفسه بندی در رده قفسه های فلزی سبک قرار دارد.

قفسه فلزی سبک :

از مهمترین ویژگی های مورد توجه در تولید قفسه فلزی سبک دقت در زیبایی ساخت و کیفیت جزییات جهت تولید قطعات مختلف است. زیرا دقت در ظرافت ساخت و تولید در زیبایی انواع قفسه فروشگاهی تولید شده تاثیر خواهد داشت. صنایع فلزی کمیل گلستان تولیدی قفسه فروشگاهی با در نظر گرفتن این مهم سعی داشته رضایت کامل مشتریان خویش را در خرید قفسه فلزی مغازه جلب نماید. قیمت قفسه فلزی مغازه جهت ارایه برای خرید به صورت مستقیم با تخفیف ویژه به همراه است و در مقایسه قیمت عموم و بازار بسیار ارزان خواهد بود. قفسه بندی کتابخانه، قفسه فلزی کتاب و قفسه های ریلی و کمد بایگانی ریلی فلزی از دیگر محصولات ما میباشد.

قفسه بندی فروشگاهی :

قفسه بندی فروشگاهی شامل قفسه فلزی سوپری، قفسه فلزی مغازه، قفسه فلزی سوپرمارکت و هایپر مارکت به صورت بارز توانسته اکثر فروشگاه های سوپرمارکت را تجهیز نماید و در بسیاری از فروشگاه های دیگر لباس یا ابزار فروشی یا لوازم تحریر و کتاب و داروخانه و غیره به صورت فراوان نصب شده است. قفسه فروشگاهی طرح بهمن یا لبه ترک زیبایی خود را در بین تمام انواع نشان میدهد. لوازم جانبی پیش بینی شده برای قفسه بندی فروشگاهی به صورت اختیاری شامل حفاظ لبه پانل که آبکاری استیل می باشد، جعبه روشنایی، جا کارتی که به دو منظور افزایش زیبایی و قرار دادن اتیکت قیمت استفاده می شود، پاخور، جا حبوباتی و پل تقویتی جهت افزایش استقامت بیشتر کفه میباشد.

قفسه فروشگاهی

نصب قفسه فروشگاهی:

فروشگاه به هر مکان تجاری میتواند اطلاق شود که انواع مختلفی از محصولات و خدمات جهت فروش به متقاضیان و مشتری عرضه خواهد شد. با توجه به این تعریف و نامگذاری لقب فروشگاهی برای این قفسه فلزی در تمام کسب و کار های مختلف میتواند برای نظم دهی به مغازه مثمر ثمر واقع گردد. از این قفسه فلزی تقریبا در تمام مغازه های سوپرمارکت برای نصب استفاده میشود. لذا قفسه فلزی مغازه و قفسه فلزی سوپرمارکت نیز از آن به وفور نام برده می شود. نصب قفسه فروشگاهی در طراحی آن نصب آسان لحاظ شده است، به گونه ای که تمام افراد قادر هستند این قفسه فلزی زیبا را در مغازه و فروشگاه نصب نمایند. در صورت نیاز حتما توضیحات و آموزش لازم نیز به خرید کنندگان محترم ارایه می گردد تا بتوانند نصب بهتر و با کیفیت مطلوب را داشته باشند.

با این وجود کار گروه نصب همواره آماده است تا در سرتاسر کشور برای نصب انجام نصب قفسه اعزام گردد.

 

جهت مشاوره، طراحی، خرید و نصب قفسه فروشگاهی و دیگر انواع قفسه فلزی می توانید با ما در تماس باشید.


راه های ارتباطی با ما:

واحد مدیریت و فروش: ۲۴۹۵ ۰۵۱ ۰۹۱۲

واحد مشاوره و طراحی: مهندس اسفندیاری ۹۸۰۰ ۷۲۸ ۰۹۱۱

شماره تلگرام: ۰۹۱۱۷۲۸۹۸۰۰

وبلاگ: /http://sanaye-felezi.blogfa.com

پست اینستاگرام: /https://www.instagram.com/komeil9800

پست الکترونیکی: komeilsazeh@yahoo.com